Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Bydlení

Bezpečnostní zámky se hodí do firem i domácností

Víte, jak se vybírá zámek do bezpečnostních dveří? Poradíme vám, podle čeho se řídit, abyste zbytečně neutratili peníze za něco, co pak nepoužijete.

Správná norma

Ze všeho nejdříve je dobré podívat se na to, jaké normy váš vybraný bezpečnostní zámek / bezpečnostní vložka splňuje. Všechny tyto typy zámků by měly být opatřeny normou ČSN P ENV 1627, případně certifikací Národního bezpečnostního úřadu.

Orientace dveří

V základu existují čtyři bezpečnostní normy. Čím vyšší třída, tím sofistikovanější zámek. Bohužel však nestačí dveře opatřit pouze bezpečnostním zámkem. Také je nutné, pro větší bezpečnost, koupit si bezpečnostní dveře. Buď si zakoupíte dveře v pravé nebo levé variantě. Pravé dveře mají panty napravo, levé nalevo.

Kritérií pro výběr dveří je však mnohem více, a pokud vybíráte dveře úplně poprvé, je dobré se přeptat u odborníků na dveřní kování, kteří vám poradí a pomohou vybrat to nejlepší právě pro vás.

Chytré či panikové zámky

Jedním z předních odborníků na dveřní kování je plzeňská společnost Klíčový servis, která pro vás vybere vhodný bezpečnostní zámek. Kromě toho vám ovšem může nabídnout též chytré kliky, panikové zámky, zámek na sklo nebo vložky fab. Ještě se na ni můžete spolehnout v případě, kdy sháníte také sejfy, trezory a pokladny, cyklo a moto zámky, baterie a akumulátory, chytré zámky Smartlock či poptáváte služby jako gravírování, rytí a tisk.

Prozkoumejte e-shop

Na jejím e-shopu najdete přehled všech produktů, které má ve svém portfoliu. Pokud budete objednávat cokoliv jako firma, můžete očekávat zvýhodněné ceny, platbu na fakturu nebo prodlouženou záruku na 24 měsíců. Technická a zákaznická podpora je samozřejmostí.

MK Redakce

Přinášíme Vám řadu tipů a triků ze světa bydlení a zahrady. Píšeme o vychytávkách jak zútulnit Vaši zahradu se správným nářadím. Nechte se inspirovat i vy!

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button