Bydlení

Jak na opravu dilatačních spár? Pomoci mohou výškové práce

Dilatační spáry představují častý jev poškození budovy. Dlouhodobé působení povětrnostních vlivů má totiž za následek poškození panelových spár a trhliny. Často také dochází k zatékání do bytu a k tvorbě plísní. Opravit dilatační spáry však není jednoduchý úkol, a to z důvodu výšek. V tomto ohledu tak nacházejí uplatnění odborníci na práce ve výškách, které se o vše postarají.

Rychlá a kvalitní oprava dilatačních spár

Pokud potřebujete opravit dilatační spáry na svém panelovém domě, pak se můžete obrátit na společnost Hardy MT, která se postará o kvalitně provedenou opravu dilatačních spár. K práci ve výškách využívá horolezeckou techniku, díky čemuž oprava probíhá velice rychle. V rámci oprav používají odborníci na výškové práce vyzkoušené materiály vysoké kvality, takže opravené spáry budou opět plnit svou termohydroizolační funkci. Oprava také zamezí vzniku plísní a úniku tepla z interiéru.

Postup na míru

Společnost Hardy MT má v opravě dilatačních spár dlouhodobé zkušenosti, díky tomu vám dokáže vytvořit přesně takový postup, který bude nejúčinnější a na míru. Oprava dilatační spáry od společnosti Hardy MT má díky použití kvalitních materiálů dlouhodobý charakter. Na opravu dilatačních spár vám tak výškové práce Praha poskytnou 5 let záruku. Navíc výškové práce provádí pouze proškolení odborníci, jež mají s opravou dilatačních spár zkušenosti.

Jaké další služby vám poskytnou výškové práce?

Kromě opravy dilatačních spár můžete využít výškové práce i pro další práce kolem svého domu. Mezi další služby patří například čištění a nátěr okapů, oprava komínu, nátěr střechy či nátěr a oprava fasády atd. Na výškových pracích od společnosti Hardy MT oceníte nejen rychlost a kvalitu prováděných prací, ale i přijatelné ceny. Pokud potřebujete poradit, pak máte možnost u společnosti Hardy MT využít konzultace zdarma.

MK Redakce

Přinášíme Vám řadu tipů a triků ze světa bydlení a zahrady. Píšeme o vychytávkách jak zútulnit Vaši zahradu se správným nářadím. Nechte se inspirovat i vy!

Související články

Back to top button