Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Zahrada

Jaké výhody mají betonové ploty

Betonové ploty se skládají z plotových sloupků a dílců, které jsou nasunuty mezi sloupky. Vše je vyrobeno z vysoce kvalitního českého betonu stálého složení, který poskytuje plotu pevnost a odolnost. Betonový plot tak vydrží nejen mechanické působení, ale také nálady klimatických podmínek. Betonové ploty se tak pochlubí dlouhou životností, navíc hraje v jejich prospěch i fakt, že nepotřebují žádnou údržbu, betonový plot zkrátka postavíte a stojí.

Mnohým se líbí jeho praktické vlastnosti, ale obávají se vzhledu plotu. To je ale zbytečné, betonové ploty jsou velmi variabilní, vyberete si dekor, barvu, výšku a také tvar zakončení a máte originální plot, který se bude hodit k vašemu domu, ať už stojí na venkově, na předměstí, nebo někde v centru města. Dekor můžete mít štípaný kámen či skládané cihličky, velmi moderní je oboustranný plot, který je dekorativní z vnitřní i vnější strany. Šedá je základní barva betonového plotu, ne však jediná, můžete si vybrat i další barevné varianty. Plot z betonu může být zakončen rovně, do oblouku, s ozdobnou mřížkou, nebo naopak trochu netradičně dřevěnými prkny v libovolné barvě. Ta dodají plotu vzdušnost a příjemný přírodní vzhled. Také výšku plotu si každý zvolí podle svých potřeb. Chcete-li mít doma a na zahradě více soukromí, volte plot vyšší. Nejde-li vám tolik o soukromí a pocit bezpečí, bude vám stačit nižší oplocení.

Kulkabex, s.r.o. je firma, která se stavbou a prodejem betonového oplocení zabývá již řadu let. Díky tomu má spoustu zkušeností a hotových realizací, ze kterých se můžete inspirovat i vy. Nejste si jisti vaším výběrem parametrů plotu? Vyzkoušejte bezplatnou službu on-line – vizualizaci. Zadejte parametry plotu a vizualizace vám vykreslí plot kolem vzorového domu. Můžete vyzkoušet různé varianty a vybrat si tu nejvhodnější. A pokud chcete vidět betonový plot na vlastní oči, můžete navštívit vzorkovou prodejnu v Tupadlech u Čáslavi.

MK Redakce

Přinášíme Vám řadu tipů a triků ze světa bydlení a zahrady. Píšeme o vychytávkách jak zútulnit Vaši zahradu se správným nářadím. Nechte se inspirovat i vy!

Související články

Back to top button