Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Dekorace

Jaký výplňový materiál zvolit při odesílání zboží?

Kvalitní výplňový materiál vám poskytne další vrstvu ochrany před poškozením vašeho zboží. A tento článek vám ukáže, jaké materiály jsou úplně nejlepší.

Některé zboží stačí jen hodit do krabice, jinému musíte věnovat mnohem více péče. Foliování zboží nebo vystlání dnes už není žádnou výjimkou. V následujících řádcích se tedy podíváme na to, jak zvolit správný výplňový materiál.

Ochrání před nešetrným zacházením

Než ale začneme, dovolte nám zmínit jednu věc. Možná si teď totiž říkáte, že dbát na výběr kvalitního výplňového materiálu přece nemá smysl. Na zabalení zboží ani jeho ochranu to nemá žádný vliv, že? To ale není pravda. Během přepravy totiž může dojít k celé řadě nečekaných situací, které následně povedou ke zničení balíku.

Dobře vybraný výplňový materiál tak zabrání zničení výrobku i v případě, že dojde k nenávratnému poškození obalu. Ochrání ho také před nešetrným zacházením ze strany dopravce. Jestliže tedy vyberete kvalitní výplňový materiál, neměli byste mít strach, že se zboží při cestě k zákazníkovi poškodí. Pak už ho jen stačí dobře zabalit a počkat na kladné recenze.

Typy výplňových materiálů

Jaký tedy vybírat výplňový materiál? U lehkých produktů doporučujeme sáhnout po měkké a vzdušné fixaci. Ta totiž poskytne lehkému výrobku dostatek ochrany, ale také jej zbytečně nepoškodí svoji vahou nebo tlakem. Úplně opačnou strategii zvolte u těžkých produktů. U nich sáhněte po tuhé a zhutněné fixaci, která úplně zabrání pohybu.

Výplňových materiálů i přes naše rady najdete na trhu velké množství. Jestliže chcete ušetřit, můžete sáhnout po kartonové stříži. S trochou pečlivosti díky ní vytvoříte celistvou síť, která ochrání jak těžké, tak lehké zboží. Podobně dobře vám poslouží také papírová vlna nebo papírové proužky. Jedná se totiž o univerzální výplň, s jejíž pomocí ochráníte takřka jakékoliv zboží vás napadne.

MK Redakce

Přinášíme Vám řadu tipů a triků ze světa bydlení a zahrady. Píšeme o vychytávkách jak zútulnit Vaši zahradu se správným nářadím. Nechte se inspirovat i vy!

Související články

Back to top button