Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Bydlení

Kombinace podlahového vytápění s tepelným čerpadlem je naprosto geniální

Nastražte uši všichni majitelé podlahového topení! Víte, že právě pro vás představuje šikovné tepelné čerpadlo vzduch vzduch nebo šikovné tepelné čerpadlo vzduch voda ideální variantu pro vytápění domu? Tato kombinace – tedy podlahové topení a tepelné čerpadlo vzduch vzduch nebo tepelné čerpadlo vzduch voda přináší rovnou dvojí výhodu: 

  • Tou první je úspora pro vaši peněženku – jako ostatně vždy, když se jedná o tepelné čerpadlo (tepelná čerpadla vzduch vzduch, tepelná čerpadla vzduch voda). 
  • Tou druhou je zvýšení životnosti tepelného čerpadla vzduch vzduch a tepelného čerpadla vzduch-voda

Proč tomu tak je? 

Podlahové topení pro svůj provoz totiž potřebuje zpravidla maximální teplotu topné vody 35 stupňů Celsia, což je nízká teplota. Zvolené tepelné čerpadlo vzduch vzduch nebo tepelné čerpadlo vzduch voda tak může pracovat pouze na nižší výkon, a tak šetřit svůj chod. Zákonitě tak dochází k nižší spotřebě elektřiny a finanční úspory rostou.

Chcete dokonalý komfort, opravdový luxus? 

Kombinace podlahového topení a tepelného čerpadla vzduch voda nebo tepelného čerpadla vzduch vzduch je tedy to nejlepší, co lze kombinovat. Navíc, v případě podlahového topení se jedná o celoplošné vytápění místnosti, které přináší úžasný tepelný komfort, tepelnou pohodu. Kdo někdy vyzkoušel, jak je to skvělé, mít hlavu pěkně v chladu a zároveň nohy v teple, nedá na podlahové vytápění dopustit. Samozřejmě, že i podlahové topení má své mouchy, ale to už je zase informace do jiného článku. Pro vás je důležité vědět, že tepelné čerpadlo vzduch vzduch a tepelné čerpadlo vzduch voda v kombinaci s podlahovým topením znamená opravdový luxus. Koneckonců, zkonzultujte tuto záležitost s KSK Praha. Poradí, vysvětlí, propočítá, prodá a bude se i nadále starat.

MK Redakce

Přinášíme Vám řadu tipů a triků ze světa bydlení a zahrady. Píšeme o vychytávkách jak zútulnit Vaši zahradu se správným nářadím. Nechte se inspirovat i vy!

Související články

Zkontrolujte také
Close
Back to top button