Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Bydlení

Máme pro vás bydlení v Praze, a přitom po anglicku. Zkrátka v Britské čtvrti!

Bydlet ve vlastním je sen většiny z nás. Ne každému se ale splní. Problémem jsou ceny bytů i hypoték. Ale také i lokalita.

Kde byste chtěli bydlet? V centru města? Na jeho okraji, nebo spíše mimo město? Požadavky na bydlení jsou individuální. A většinou je výsledkem kompromisů.

Pěšky na metro a do půlhodiny v centru

Sháníte lokalitu s vynikající občanskou vybaveností a v rozumné vzdálenosti od centra města? Plnou kaváren, vinoték, kadeřnictví, dětských hřišť, restaurací a posiloven: Jednu bychom pro vás měli. Vítejte v Britské čtvrti v pražských Stodůlkách (na internetu hledejte pod odkazem nové byty Stodůlky), které se už teď řadí mezi nejžádanější místa na bydlení i práci.

Vynikající strategická poloha

Hlavní výhodou Britské čtvrti je její strategická poloha. Leží poblíž letiště i dálnice D5. V docházkové vzdálenosti od metra, s nímž se ani ne do půl hodiny dopravíte do centra města. Jedinečný je i samotný urbanistický projekt umožňující vznik malých komerčních prostor hned vedle dětského hřiště či venkovní posilovny. Zatímco rodiče budou klábosit nad šálkem kávy v kavárně, jejich malé ratolesti si mohou hrát na hřišti.

V Britské čtvrti to žije

Bohatý je i společenský život v Britské čtvrti. Těšit se můžete na sousedská setkání, ochutnávky vín, umělecké výstavy či rozsvícení vánočního stromu. Britská čtvrť zkrátka není uskupení několika domů s byty, nýbrž kvalitní a zdravý životní styl.

Nadstandardní tříletá záruka

V nabídce developerské společnosti Finep, která již přes 20 let nabízí komfortní bydlení a byty v krásných lokalitách Prahy, najdete 84 bytových jednotek 1+kk až 4+kk v ceně od 4,2 do 16 milionů korun. Byty disponují balkonem, popřípadě terasou. Součástí některých bytů je komora a garáž. Na všechny byty je poskytována nadstandardní tříletá záruka. Když zkrátka nové byty v Praze, tak v Britské čtvrti. Více informací a kompletní ceník hledejte na odkazu novostavby Praha.

MK Redakce

Přinášíme Vám řadu tipů a triků ze světa bydlení a zahrady. Píšeme o vychytávkách jak zútulnit Vaši zahradu se správným nářadím. Nechte se inspirovat i vy!

Související články

Back to top button