Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Zahrada

Máte doma terasu? Zastřešte ji elegantní pergolou od společnosti JIS

Terasa je místo, kde se nám dobře odpočívá, kde relaxujeme, kam můžeme pozvat k posezení přátele a známé. Není nad to, když si ji necháte zastřešit a vytvoříte si tak chráněné posezení.

Elegantní řešení nabízí JIS

Pokud milujete posezení na terase, na čerstvém vzduchu a chcete si jej užívat nejen během letních měsíců, pak je ideálním řešením pergola. Pořídíte-li si kvalitní model, s pevnou konstrukcí, odolá i silnému poryvu větru. Obávat se nemusíte, že pod pergolou bude šero. Společnosti Jis používá pro zastřešení sklo. To prostor během dne prosvětlí a v noci můžete pozorovat hvězdnou oblohu. Vhodně navržená pergola vám umožní posezení i během jara nebo chladnějšího podzimu. Také zde snadno uskladníte zahradní nábytek nebo skryjete květináče s květinami před nepříznivým počasím.

Proč právě pergola od JIS? 

Tyto pergoly nabízejí dokonalé funkční zastřešení, chrání proti proměnlivému počasí a navíc jsou vyráběny v moderním designu. Nijak vás nepřekvapí nejen ostré sluneční paprsky, ale ani déšť. Pergolu můžete umístit volně do prostoru, nebo ji lze realizovat jako zastřešení terasy. Někdo ji dokonce využívá pro zastřešení parkovacího stání pro automobil. Dokonale tak nahradí garáž, na kterou byste museli vynaložit daleko více finančních prostředků. Pergola větrá a v jejím prostoru se nevytváří žádné vlhko, které automobilům nesvědčí. Její použití je všestranné.

Základ tvoří kvalitní hliníkové profily. Ty jsou zárukou dlouhé životnosti, dokonalé pevnosti, ale i stability. Hliník je materiál lehký, ale pevný, tvarově stálý.  Bonusem je fakt, že nevyžaduje žádnou speciální údržbu.

Pergoly společnosti JIS mají moderní vzhled a funkčnost. Můžete si je vylepšit k obrazu svému například použitím ZIP screenů na motorický pohon, který Vám zaručí zastínění celé nebo jednotlivých částí pergoly a vy tak budete moct nerušeně odpočívat. K tomu připočtěte snadné ovládání, tichý provoz a výběr barev a odstínů, který dotvoří krásný pohled na Váš dům. 

MK Redakce

Přinášíme Vám řadu tipů a triků ze světa bydlení a zahrady. Píšeme o vychytávkách jak zútulnit Vaši zahradu se správným nářadím. Nechte se inspirovat i vy!

Související články

Back to top button