Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Bydlení

Maximální bezpečnost: Co všechno umí bezpečnostní dveře?

Bezpečnostní dveře by se daly popsat jako několik vrstev dodatečného zabezpečení spojených do jednoho skvělého produktu. Co všechno ale nabízí? Na ty nejlepší vlastnosti kvalitních vchodových bezpečnostních dveří do bytu zn. SECURIDO se podíváme v následujících řádcích.

Digitální kukátko

Že vás kukátko nemůže ničím oslnit? Pak věřte, že nebudete mít tu čest pouze s klasickým kukátkem. Jde o nadčasový doplněk, který se může pochlubit 3,2″ LCD obrazovkou a nočním viděním. Díky němu budete mít dokonalý přehled i v té nejčernější tmě. Obraz se přitom zobrazuje pouze na dotaz. Stačí zmáčknout tlačítko na pravé straně LCD displeje, a zobrazí se vám prostor přede dveřmi. Díky tomu obrazovka nebude zbytečně plýtvat elektrickou energií.

Propracovaný uzamykací systém

Lidé si vchodové bezpečnostní dveře do bytu pořizují především pro jejich schopnost zajistit maximální bezpečí. Ve společnosti SECURIDO ale posunuli laťku opět o něco dál. Uzamykací systém je totiž tvořen z devíti bezpečnostních bodů vyrobených z ušlechtilé oceli. Bezpečnostní vložku schovanou uvnitř konstrukce navíc chrání kvalitní kování. To dokonale ochrání nejdůležitější systém dveří proti odvrtání nebo jinému způsobu násilného vniknutí. Celý systém pak doplňuje kvalitní bezpečnostní zárubeň a nerezový práh.

Kvalitní bezpečnostní vložka

Uvnitř celého systému se pak skrývá bezpečnostní vložka, tedy ten nejdůležitější prvek každých bezpečnostních dveří. Uvnitř bezpečnostních dveří SECURIDO najdete certifikovanou cylindrickou vložku pro šest klíčů a dva montážní klíče. Samostatnou certifikaci se pak může pochlubit oboustranná bezpečnostní vložka EVVA.

Pohodlná montáž

O celý proces montáže bezpečnostních dveří se pak postará společnost REPAVIA STAV, která se v roce 2020 stala stavební firmou roku. Ta vám v případě potřeby pomůže nejen s montáží bezpečnostních dveří, ale také realizací vašich dalších požadavků. Objednat si můžete například nová kvalitní okna od jejich obchodní značky Oknanaklic.cz, nebo si rovnou nechat revitalizovat celé bytové jádro či revitalizovat celý bytový dům. Volba je jen na vás.

MK Redakce

Přinášíme Vám řadu tipů a triků ze světa bydlení a zahrady. Píšeme o vychytávkách jak zútulnit Vaši zahradu se správným nářadím. Nechte se inspirovat i vy!

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button