Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Kutilství

Osobní ochranné prostředky hrají klíčovou roli v bezpečnosti na pracovišti

Kdykoli se vyskytne úkol nebo pracoviště, které pro zaměstnance znamená nějaké environmentální riziko, je zaměstnavatel povinen poskytnout osobní ochranné pracovní pomůcky. Nejen, že chrání zaměstnance před přímým poškozením, pracovní pomůcky také snižují náklady na nehody, zvyšují odměnu zaměstnanců a prostoje zaměstnanců kvůli zraněním, kterým lze předejít. 

Definice ochranných pracovních prostředků

Osobní ochranné prostředky zahrnují téměř jakékoli nositelné vybavení, které by zaměstnanec použil, aby se při práci vyhnul zranění. To může být i něco tak jednoduchého, jako jsou rukavice a zástěra pro kuchaře, až po celotělové oblečení pro hasiče. V závislosti na povaze práce, ochranné prostředky jsou přilby, ochrana očí, ochrana těla, ochrana nohou a rukou a jakékoli vybavení, které slouží stejnému účelu. Kromě toho jsou zaměstnavatelé také zodpovědní za školení zaměstnanců, jak používat požadované ochranné pracovní pomůcky.

Kde zaměstnavatelé nakupují spolehlivé ochranné pracovní pomůcky?

Repa.cz je web, kde objevíte ochranné pracovní pomůcky pro specifická, v dnešní době již nestandardní, povolání, naříklad pro kováře, svářeče. Zástěry, nákoleníky, kamaše jsou vyráběny precizně, aby předcházely úrazům, které při těchto povoláních hrozí.

Kromě ochranných pracovních pomůcek na e-shopu můžete pořídit legendární obuv Prestige. Ačkoli jsou boty Prestige často prezentovány jako spolehlivá a pohodlná pracovní obuv, na e-shopu repa.cz zjistíte, že boty Prestige jsou sice věrné známému designu, ovšem vycházková obuv Presige skvěle doplní téměř každý outfit. Vycházkové obuvi Prestige dali tvář známí módní návrháři, například Jan Černý. Boty Prestige jsou vhodné no deštivého podzimu i horkých letních dnů. 

MK Redakce

Přinášíme Vám řadu tipů a triků ze světa bydlení a zahrady. Píšeme o vychytávkách jak zútulnit Vaši zahradu se správným nářadím. Nechte se inspirovat i vy!

Související články

Back to top button