Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Zahrada

Plotové zástěny vám poskytnou dostatek soukromí

Potřebujete-li zajistit na své zahradě dostatek soukromí před zvědavými sousedy či kolemjdoucími, pak najdou na vaší zahradě využití plotové zástěny. Jedná se o velice praktické a rychlé řešení, které vám poskytne soukromí během chvilky. Plotové zástěny jsou navíc k dostání v mnoha provedeních a možnostech, takže si určitě vyberete. 

Různé druhy zástěn

Plotové zástěny jsou určeny k tomu, aby udržely a poskytly soukromí obyvatelům zahrady. Tak, aby nikdo neviděl, co děláte. Jestliže máte rádi přírodní materiály, tak můžete využít plotové zástěny z bambusu, či rákosu. Jde o lehký materiál a vypadá přirozeně. Na ploty, které mají výplet, se hodí dát stínící tkaniny nebo úplety. Ty mohou být vyvedeny, jak v zelené barvě, která je podobna trávníku nebo také šedé, jenž působí více nenápadně.

Nakonec můžete zvolit umělý živý plot, který je skvělou náhradou za živý plot. Na rozdíl od živého plotu však nemusíte čekat několik let, než vám vyroste. Také vám odpadnou starosti s jeho tvarováním a výběrem vhodné dřeviny. Umělý živý plot je z dálky v podstatě k nerozeznání od toho pravého a poskytne vám až 95% zneprůhlednění. Plotové zástěny tak představují velice rychlý způsob, jak si zajistit na zahradě soukromí a užívat si pohodového posezení na terase. 

Funkční a dobře vypadající plot

Jestliže toužíte spíše po plotu, který by nehyzdil vaši zahradu a zároveň bránil výhledu a chránil vaše soukromí, pak vsaďte na lamelový plot. Lamelový plot představuje většinou obvyklý způsob, jak zastínit a oplotit vaši zahradu. 

Velmi moderní jsou i hliníkové výplně plotů, které mají různé vzory a tvary. Jsou velmi hezké a efektní. Přes tyto ploty je špatně vidět a mají dobré krytí, jsou však většinou dost nízké. Nakonec můžete zvolit betonové ploty, které lze instalovat v dostatečné výšce, a poskytují naprosté soukromí. 

MK Redakce

Přinášíme Vám řadu tipů a triků ze světa bydlení a zahrady. Píšeme o vychytávkách jak zútulnit Vaši zahradu se správným nářadím. Nechte se inspirovat i vy!

Související články

Back to top button