Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Nářadí

Podpora pro OSVČ

Jak už i sám název tohoto oboru napovídá, jsou osoby samostatně výdělečně činné finančně závislé samy na sobě. Co si vydělají (pochopitelně bez povinných a případně i dobrovolných odvodů), z toho musí také vyžít a pořídit si vše, co je jim zapotřebí. A když se jim to nedaří, nemohou se spolehnout na to, že jim někdo sám od sebe přispěchá na pomoc a bude do nich pro nic a za nic strkat další peníze.

Ovšem nikdo na světě není všemocný, a tak je nasnadě, že pokud se těmto z nějakého důvodu nedaří, mají smůlu. A musejí samy hledat řešení, jak se z nesnází zase dostat.

A jaké řešení tu připadá v úvahu? Nejednou pochopitelně jedině půjčka. Díky té totiž dotyční podnikatelé získají finanční prostředky navíc, pokud je jim jich zapotřebí.

Ovšem získají je skutečně? Jak kdy.

Pokud je někdo takový v docela dobré ekonomické kondici, vesměs bez větších problémů najde nabídku, jež uspokojí jeho potřeby. Jenže jakmile někdo takový vězí v problémech až po uši, musí se smířit s tím, že mu jen tak někdo pomoci chtít nebude. A nakonec zachrání takové OSVČ hypotéka od nebankovní společnosti. Nabídka, která se na rozdíl od běžných bankovních půjček vyznačuje tím, že je výhodná a současně i snadno dostupná. Což se u půjček vyskytuje současně jen skutečně vzácně.

Taková hypotéka OSVČ umožňuje získat finanční prostředky i v situaci, kdy podobným žadatelem všichni ostatní poskytovatelé půjček doslova opovrhují a nechtějí s ním nic mít. A stačí k tomu vlastně jenom dát nebankovní společnosti do zástavy nemovitost a mít příjmy, z nichž bude možné splácet.

Dotyčnému je tu půjčeno až sedmdesát procent odhadní ceny jím zastavené nemovitosti, jež lze následně splácet po krátkou stejně jako dlouhou dobu, to podle toho, jak se tento produkt individuálně nastaví. A jsou tak k dispozici peníze, díky nimž se dá přečkat každá těžká doba.

MK Redakce

Přinášíme Vám řadu tipů a triků ze světa bydlení a zahrady. Píšeme o vychytávkách jak zútulnit Vaši zahradu se správným nářadím. Nechte se inspirovat i vy!

Související články

Back to top button