Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Kutilství

Pořiďte kvalitní regály do kanceláří i skladišť, díky kterým budete mít vždy přehled

Regály a regálové systémy jsou velice specifickým sortimentem, který je možné pořídit opravdu ve velkém množství provedení. Ať už se bavíme o naprosto běžných kancelářích, nebo se zcela naopak snažíme o zařízení specifického skladiště, tak nám regály poskytnou spoustu důležitých věcí.

Díky regálovým systémům můžeme jednoduše náš sortiment a produkty dělit přesně podle požadavků. Pro skladníky je tak při expedici mnohem jednodušší najít to správné, stejně tak je v kanceláře otázkou jednoho sáhnutí ruky vytažení správného šanonu. Proto bychom na kvalitní regálové systémy neměli nikdy zapomínat.

V kancelářích se regály nikdy neztratí

Někdo by sice mohl namítat, že samy regálové systémy budou v kancelářích vypadat špatně, a že je mnohem lepší variantou volba nábytku. Inu dobrá. Zkuste se v následujících týdnech dívat po tom, kolik lidí používá v kancelářích a na pobočkách regály a kolik nábytek. Najednou zjistíte, že regály nejsou ničím extrémně výrazným a hodí se klidně i na místa, kde je přímý styk s klienty. 

Hlavní výhodou tady přeci jen zůstává to, co vám může takový regálový systém nabídnout. Nejdůležitější vlastností je pochopitelně přehlednost. Regálové systémy jsou tak koncipovány, aby bylo možné měnit jejich tvar a velikost. Někam si můžete přidat police navíc, jinde zase očekáváte kupu vysokých šanonů, tak polici prostě vynecháte. Vše je pouze o tom, jak si to dokážete utřídit.

Policové regály pro široké využití

Vedle toho policové regály patří do sortimentu, který má svoje využití sice velice široké, ale všeobecně se používá nejvíce ve skladech. Ve skladě nám totiž policové regály umožňují jak bezpečné umístění větších předmětů, tak právě i menších produktů. Což u klasických regálových systémů s úzkou polic nemusí být vždycky naprostou samozřejmostí. Hlavní výhodou je, že jsou policové regály cenově dostupné a oproti mnohým jiným technologiím jsou i o desítky procent ze základní ceny levnější. Rozhodně tak stojí za investici, která se vám vrátí v rychlosti expedice a neustálém uspořádání skladu.

MK Redakce

Přinášíme Vám řadu tipů a triků ze světa bydlení a zahrady. Píšeme o vychytávkách jak zútulnit Vaši zahradu se správným nářadím. Nechte se inspirovat i vy!

Související články

Back to top button