Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Bydlení

Praha praská ve švech, mladí míří do Malešic!

Patříte mezi ty, kteří touží po životě v metropoli a nemají zde pevné kořeny? Do Prahy míří stále více lidí z okolních měst a městeček, ale i rodáci z Moravy, protože je zlákala vidina dostupnosti vzdělání na prestižních vysokých školách a rovněž ideální pracovní pozice ve startupech. Aby byla schopna Praha nápor přistěhovalců pojmout, musí podporovat novou výstavbu a dát zelenou vizím developerů.

Rezidence pro mladé

Jedním z projektů, který je jako stvořené pro mladé lidi, je bydlení v Malešicích. Projekt Malešický Háj je unikátní svou lokalitou, která poskytuje maximum zeleně v podobě zalesněného území a přesto je plocha rezidence na dosah centra pomocí MHD. Domov s lesem za zády je snem nejen zarytých Pražanů, ale především těch, kteří do hlavního města přijdou z maloměsta či obcí. Jednoduše řečeno, se zde budou cítit jako doma a přitom využívat všech výdobytků metropole.

Rezidence Malešický Háj se rozkládá v pěsti samostatných domech, které obsahují 107 bytů o velikosti 1+kk až 5+kk. Vzhledem k velké poptávce po typu tohoto bydlení zbývá k prodeji posledních pár jednotek. A není divu, světlé, minimalisticky řešené byty mají automaticky předzahrádky, balkony nebo terasy, kde lze trávit slunné dny od jara na podzimu a využití jsou i sklepní kóje a garážová stání. Byty o velikosti 1+kk lze pořídit už od 5 milionů korun, což je na Prahu velmi příznivá cena. 

Interaktivní vizualizace na jeden klik

Byty k prodeji na Praze 10 lze vybírat pomocí interaktivní vizualizace na webu malesickyhaj,cz. Potenciální zájemce vidí po rozkliku situování bytových jednotek i orientaci vzhledem k sousedům. Člověk si tak může udělat jasný obrázek o tom, jak situovaný byt vybírá už v prvním okamžiku.

Rezidence Malešický Háj nabízí i výhodné hypoteční financování skrze Hyposervis Consulting. Minimální vklad vlastních prostředků je vyčíslen na 20% kupní ceny, hypotéku je tedy možné čerpat až do výše 80% kupní ceny jednotky. Pokud máte o koupi bytu zájem, vyplňte kontaktní formulář na stránkách projektu a proveďte booking nemovitost z nabídky. Developerem projektu je společnost Metrostav Development.

MK Redakce

Přinášíme Vám řadu tipů a triků ze světa bydlení a zahrady. Píšeme o vychytávkách jak zútulnit Vaši zahradu se správným nářadím. Nechte se inspirovat i vy!

Související články

Back to top button