Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Bydlení

Pravidelná údržba okapů předchází zbytečným škodám

Poptáváte výškové práce různého druhu? Potřebujete vyčistit nebo natřít okapy? V tom případě se můžete obrátit na společnost MT Hardy, která vám dokáže nabídnout své profesionální služby za využití té nejlepší horolezecké techniky. Nabízí práce ve výškáchtaké za pomoci lešení nebo montážní plošiny. Zaručeně se tak dostane i do těch nejméně přístupných míst.

Čištění okapů

Občas se stane, že něco do okapu zapadne a každý si přirozeně netroufne sám se vypořádat s takovým záludným úkolem. Není vždy jednoduché okapy správně vyčistit, proto je vhodné tuto práci přenechat profesionálům. Na odborníky na výškové práce se můžete vždy spolehnout. Okapy je potřeba pravidelně udržovat, čištění je důležité zajistit jednou až dvakrát ročně. Přesná frekvence závisí zejména na umístění vašeho domu, druhu a stavu střešní krytiny, případně vegetace v okolí. 

Pravidelnou údržbou zamezíte nejen ucpávání okapů, ale také poškození střešních říms. Případné opravy vinou neudržovaných okapů by vyšly na nemalé peníze, proto je důležitá prevence v podobě kvalitní údržby. 

Jak pečujeme o vaše okapy?

Společnost MT Hardy profesionálně vyčistí okapy a okapové svody. Vše provádí velmi šetrně tak, aby nedošlo k poškození. Pokud v průběhu vlastního čištění přijdou na ucpané okapové svody, rozeberou je a vyčistí a poté opět smontují nazpět. Po jejich vyčištění samozřejmě zajistí i likvidaci veškerého odpadu, takže se nemusíte vůbec o nic starat.

Nátěr okapů

Výškové práce Praha vám také nabízejí nátěry okapů. Je možné, že při samotném čištění odhalí nedostatky v nátěru, v tom případě mohou rovnou nabídnout nátěr nový. Zamezíte tak korozi a následnému zničení okapů. Nátěry provádí společnost MT Hardy jen kvalitními barvami v několika vrstvách. Pokud si necháte natřít okapy, tak je důležité vybrat odstín a případně spočítat metry, aby výškové práce Praha přibližně zjistili, kolik barvy bude potřeba. 

MK Redakce

Přinášíme Vám řadu tipů a triků ze světa bydlení a zahrady. Píšeme o vychytávkách jak zútulnit Vaši zahradu se správným nářadím. Nechte se inspirovat i vy!

Související články

Back to top button