Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Kutilství

Proč opravdu spoléhat na kvalitní plastové příchytky kabelů a trubek?

Organizace všech sítí v domácnostech je opravdu velice důležitou věcí. Nikdy totiž nevíte, kdy budete potřebovat některou část domácnosti předělávat, nebo dokonce dojde k havárii. V takový moment může být jednou z těch opravdu nejhorších věcí právě hledání toho, jaké kabely a trubky kde jsou, nebo se v nich obtížně orientovat.

Plastové příchytky, které přinesla na trh firma Schnabl jsou ale něčím, co nám dokáže ulehčit neuvěřitelné množství práce s kompletní organizací kabelů i veškerého příslušenství kolem nich. A my se podíváme na to, proč jim vůbec tak moc věřit.

Opravdu kvalitní a bytelný PVC materiál

U většiny plastových materiálů pochopitelně nemůžeme spoléhat na moc velkou odolnost. V případě specializovaných PVC je ale velkým rozdílem hlavně ten fakt, že jsou jednotlivé druhy plastů buď extrémně odolné, nebo naopak dokáží díky svojí vysoké pružnosti vydržet i obtížné zacházení. Rozhodně je ale potřeba říct, že společnost Schnabl přinesla na český trh jednu z nejlepších technologií, které se v oblasti organizace domácích rozvodů dostali do světa.

Extrémně pohodlná instalace příchytek na trubky

V případě varianty pro trubky je hlavně instalace tím, co nejvíce dokáže uvolnit nepříjemnosti při instalaci. V případě standardních příchytek je totiž potřeba vždy navrtat speciální spirálu do zdi a na ní se poté šroubují jednotlivé koncovky na trubky jako takové. V případě příchytky na trubky od společnosti Schnabl nám ale nestačí nic víc, než jenom vyvrtat díru a zasadit do ní příchytku, která má kompletně samostatný systém držení.

Kabely jsou rozhodně také mnohem jednodušší

Samotné příchytky na kabely dokáží nabídnout opět velice dobré řešení, které dokáží ocenit jak milovníci domácího kutilství, tak i běžní uživatelé. Namísto lišt opravdu stačí jenom upevnit samotnou příchytku do zdi. Samonosný systém se postará o to, že vůbec nebudete potřebovat jakoukoliv hmoždinku či jiný záchytný systém. Vše se řeší pomocí jednoduchého natlučení. Do stran se nikdy příchytka nepohne, ven ji dostane pouze kolmý tlak směrem přímo od zdi. 

MK Redakce

Přinášíme Vám řadu tipů a triků ze světa bydlení a zahrady. Píšeme o vychytávkách jak zútulnit Vaši zahradu se správným nářadím. Nechte se inspirovat i vy!

Související články

Back to top button