Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Bydlení

Proč si užívat masáže masážním křeslem?

Masáže jsou velmi příjemná záležitost a patří mezi jednu z nejstarších forem terapie. Nabízejí celou řadu benefitů. Správně provedené masáže pomáhají uvolnit svalové napětí, urychlují regeneraci tkání, zmírňují bolesti svalů, snižují ztuhlost a zlepšují vstřebávání případných otoků. Masáže však nepodporují pouze fyzické uvolnění. Také pomáhají po psychické stránce. Psychické uvolnění má také pozitivní vliv na uvolnění svalového napětí. Centrum emocí v mozku totiž ovlivňuje napětí svalů v oblasti krku, páteře, šíje, ramen a zad. Jestliže tedy častěji procházíte stresovým obdobím, může se tento fakt negativně podepsat na ztuhlosti nebo bolesti v právě výše zmiňovaných oblastech. Příjemně provedená masáž může pomoci odpočinout si od každodenního stresu a zmírnit nepříjemné pocity.

Pořiďte si domů masážní křeslo

Možná si někdo z vás nyní povzdychne, že by si masáž rád užíval, ale chybí mu čas nebo je čekací doba v masážním salonu příliš dlouhá. Jedinečné řešení nabízejí masážní křesla společnosti RS Royal. Nemusíte nikam chodit a čekat dlouhé hodiny. Masážní křesla představují soukromý masážní salon. Masáže a relaxaci při nich si můžete vychutnávat kdykoli budete mít čas, v klidu a pohodlí vašeho domova. Křesla, která společnost na svém webu rskresla.cz nabízí, jsou nejen masážní, ale i vyhřívaná. Díky audiosystému, který je jejich součástí, můžete dokonale uvolnit svoje tělo i mysl.

Masážní křeslo 4D – RS-1310/W

Masážní křeslo 4D – RS-1310/W poskytuje 24 automatických programů. Můžete si také nastavit manuálně jednotlivé části. Součástí je funkce Zero-Gravity, která jednak uvolní, ale také rozproudí krevní oběh. Délku masážního cyklu si můžete vybrat z několika variant – 10, 20 nebo 30 minut. Příjemné jsou i protahovací techniky, které se objevují u Thajských masáží.

4D Masážní křeslo – RS-3570/BN

4D Masážní křeslo – RS-3570/BN nabízí celkem 14 různých masážních programů. Chcete-li, aby byla masáž co nejpříjemnější, můžete provést manuální nastavení. Nastavit si můžete také různou délku masážních cyklů.

MK Redakce

Přinášíme Vám řadu tipů a triků ze světa bydlení a zahrady. Píšeme o vychytávkách jak zútulnit Vaši zahradu se správným nářadím. Nechte se inspirovat i vy!

Související články

Back to top button