Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Bydlení

Také na vás dýchlo jaro? Tady je pár jednoduchých tipů, kterými můžete po zimě osvěžit interiér svého bytu

Za osvěžení vizuální stránky interiéru nemusíte utrácet žádné velké peníze. Prozradíme vám několik jednoduchých triků, jak mu dodat s příchodem jara nový nádech a šmrnc.

Kobercům a záclonám dopřejte pořádný wellness

Ve snaze o oživení tak trochu zašlé slávy bytového vybavení můžete začít například čištěním koberců a praním záclon. Stačí trocha dobré vůle a pracovního nasazení, a záclony i koberce mohou zas vypadat jako nové. Hotovo? Pak jste právě položili základy, na kterých můžete dále stavět.

Na běžné věci zkuste nahlížet jinak

Uspořádejte některé věci ve své domácnosti a upravte je tak, aby působily ozdobnějším dojmem. Do kuchyně může přinést nový život i zajímavá miska nebo košík s pěkně naaranžovaným ovocem. V předsíni je zase velmi praktické vytvořit odkládací místo na klíče.

Knížky jako skvělý dekorativní prvek

Pokud máte v obývacím pokoji police plné knih, zkuste si s nimi trošku pohrát. Naskládejte knížky na sebe a přidejte k nim pár oblíbených obrázků nebo vázičku, abyste vytvořili určitou hloubku. Knížky můžete také uspořádat podle barvy obalů. Variací je mnoho, však vy už něco zajímavého vymyslíte.

Moc květin

Rozkvetlé větvičky nebo kytka ve váze dodají interiéru romantický nádech. Květiny dokáží skvělým způsobem rozjasnit prostor interiéru a zároveň mu dodat přírodní feeling. Skvěle působí například květy třešní, které jsou jedněmi z poslů jara.

Zahrajte si s nábytkem “škatule, škatule hejbejte se”

Přeskupení nábytku patří k nejrychlejšímu a nejjednoduššímu způsobu, jak změnit výraz kterékoli místnosti v bytě. Ujistěte se však, že vaše aktivita nebude mít negativní vliv na průnik přirozeného světla do interiéru. Pokud vám po přeskupení interiérových doplňků zůstala prázdná stěna, můžete ji ozdobit pěknými tapetami – výběr je dnes mimořádně bohatý. Tak co vy na to? Jdete do toho?

Milena

Tak to jsem já. Milena. Ta, co píše.

Související články

Back to top button