Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Bydlení

Textilní roletky jsou populárním typem stínění

Uvažujete nad pořízením stínění do svého nového domova? Jednou z možností, jak si můžete kvalitně zastínit interiér, představují textilní roletky. Textilní roletky jsou velice vkusný typ stínění a v posledních letech jsou velice žádané. Hodí se pro zastínění soukromého i pracovního interiéru. A jaké výhody textilní roletky nabízí a kam je můžete umístit?

Vkusné a elegantní zastínění interiéru

Textilní roletky představující v interiéru velice vkusný designový doplněk, který dokáže vytvořit v prostoru příjemnou atmosféru. Jejich předností je zejména dekorativní funkce, jelikož si lze vybrat z široké palety barev. Zvolit si můžete téměř jakoukoliv barvu, která vás napadne. S textilními roletkami tak získáte nejen kvalitní stínicí prvek, ale také je budete moci snadno sladit s nábytkem, stěnou apod.

Snadná a rychlá údržba

Kromě širokého spektra barev oceníte na textilních roletkách také jejich dlouhou životnost a snadnou údržbu, která vám zabere minimum času. K údržbě a čistotě vám postačí suchý či navlhčený hadřík. V případě většího znečištění se pak doporučuje použít šetrný čisticí prostředek. Důležité je provádět údržbu za slunečního svitu, kdy jsou nečistoty na roletkách nejlépe vidět.  Nakonec vám textilní roletky poskytnou dostatek soukromí.

Textilní roletky na míru

Textilní roletky jsou vyráběny v mnoha variantách, takže s nimi můžete zastínit téměř jakékoliv okno. Zvolit si volně visící variantu či roletky s vodicími lištami. Jsou vyráběny na míru tak, aby přesně zapadly na okno. Pro textilní roletky je navíc typická snadná montáž. Vybrat si lze montáž na zeď, do stromu či na rám okna.

Široký výběr textilních roletek najdete na e-shopu Svět stínění. Najdete i zde další typy interiérového a exteriérového stínění.

MK Redakce

Přinášíme Vám řadu tipů a triků ze světa bydlení a zahrady. Píšeme o vychytávkách jak zútulnit Vaši zahradu se správným nářadím. Nechte se inspirovat i vy!

Související články

Back to top button