Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Bydlení

Úklid bytových objektů – 100% spokojenost jako záruka

Jako majitel nebo správce bytového objektu musíte mimo jiné řešit, kdo bude uklízet společné prostory. Nemá smysl utrácet peníze za hledání levných zkratek, které vás ve finále vyjdou mnohem dráž. Pokud hledáte někoho na úklid, tak vsaďte na profesionály, kteří to opravdu umí.

Zaplaťte si profesionální služby

Chcete, aby se vaši nájemníci cítili jako doma i ve společných prostorách? Uklizené společné prostory bytových domů udělají dojem na každého návštěvníka a už při prvním setkání bude jasné, že je o dům řádně postaráno a majiteli na jeho obyvatelích záleží.

Přesně v takovém domě chtějí lidé bydlet. Nalákejte je již při prohlídce a uvidíte, že vám zájemci utrhají ruce. Starejte se o veřejné prostory s náležitou péčí a vaši nájemníci vám oplatí stejnou mincí. Čisté prostředí totiž podněcuje k tvůrčí činnosti a rozvoji. Nepořádek jen generuje další nepořádek.

Úklidová firma Praha Lepší úklid vám zajistí profesionální úklid domů na vysoké úrovni. Správu a údržbu společných prostor provedeme dle dohodnutého rozsahu. V případě potřeby vám přistavíme kontejner na velkoobjemový odpad na odvoz suti, biologického či komunálního odpadu nebo na přebytečné harampádí ze suterénu.

Garance kvality služeb

Lepší úklidová firma se pozná podle kvality a rozsahu služeb. Z původně malé firmy na zaměřené na úklid domů jsme expandovali a díky jednoduchému systému kontroly kvality služeb, který aplikujeme na všechny zákazníky, si pozici na trhu stále držíme. Dokážeme vám garantovat 100% spokojenost. 

Jak garantujeme naše služby:

  • zajištění potřeb zákazníka: nezávazná kalkulace, prohlídka daného místa, zjištění rozsahu služeb, seznámení s ceníkem, podepsání smlouvy,
  • provedení úklidu v dohodnutém rozsahu: kvalitní chemie, úklidové stroje, proškolený personál, důraz na detail,
  • kontrola kvality úklidu: kontinuální kontrola, reakce na vaše případné stížnosti, zpětná vazba, náprava problémů,
  • spokojený zákazník: udržování nastaveného standardu, dodržování termínů, profesionalita, komunikace na úrovni.

Lepší úklid = lepší výsledky

Nikdo nemá tolik peněz, aby si mohl dovolit platit za nekvalitní služby. Při hledání úklidové firmy to platí samozřejmě také. Úklidová firma Praha Lepší úklid nabízí garanci kvality služeb a také arsenál proškolených zaměstnanců, kteří uklidí vše, na čem jsme se dohodli.

Proč je náš úklid lepší:

  • proškolení zaměstnanci,
  • kvalitní úklidová chemie,
  • vybavený strojový park,
  • bohaté portfolio služeb,
  • mnohaleté zkušenosti,
  • propracovaný systém.

Rozhodli jste se využít našich služeb a užít si čisté koberce a okna, přes která je vidět? Těšíme se na vás.

MK Redakce

Přinášíme Vám řadu tipů a triků ze světa bydlení a zahrady. Píšeme o vychytávkách jak zútulnit Vaši zahradu se správným nářadím. Nechte se inspirovat i vy!

Související články

Back to top button