Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Zahrada

Využijte pro zastřešení terasy posuvnou pergolu

Zastřešení terasy je vhodné jako ochrana před vedrem, vlhkem i větrem. Díky zastřešení terasy lze trávit čas na terase i při nepřízni počasí. Pokud vlastníte terasu, tak víte, o čem je řeč. V létě bývá na přímém slunci hrozné vedro a v podzimních měsících často prší. Zastřešením terasy si však lze vychutnat pobyt na čerstvém vzduchu mnohem častěji. Pokud přemýšlíte nad zastřešením terasy, pak určitě z mnoha důvodů uvítáte posuvné pergoly

Ideální zastínění 

Posuvná pergola poskytne v letních měsících ideální stínění a na podzim vás zase ochrání před větrem a deštěm. Zároveň se stane skvělým designovým prvkem vaší terasy. Posuvná terasa vám navíc nebude bránit ve výhledu na oblohu či ve chvílích, když si budete chtít vychutnat záři slunečních paprsků, jelikož ji stačí jednoduše zatáhnout. Zatahování terasy oceníte i v zimě, kdy je v domě nedostatek světla a se zataženou terasou by světla bylo ještě méně. 

Hlavní výhody posuvných teras

Kromě samotného vysunování a zatahování terasy nabízí posuvná terasa mnoho dalších výhod. Její nespornou výhodou je dlouhá životnost, jelikož je vyrobena z vysoce kvalitních komponent, a to kvalitní hliníkové konstrukce a PVC látky, pro niž je typická snadná údržba a odolnost od -30°C do 70°C. Ovládání posuvné pergoly je možné pomocí dálkového ovládače. 

Pergoly na terasu lze také doplnit řadou praktických doplňků, jako jsou svislé ZIP screenové rolety, LED osvětlení a infrazářiče pro vyhřívání prostoru pod pergolou.  Ovládání pergoly lze také napojit na inteligentní domácnost.

Kde si je pořídit?

Posuvnou pergolu si můžete pořídit na webových stránkách české firmy Pergotec s. r. o., a to v několika variantách. Posuvnou pergolu si můžete nechat vyrobit i na míru dle vašich požadavků. Pergotec pro vás zajistí veškeré stavební práce a profesionální montáž v rámci celé České republiky. Abyste věděli, co můžete od posuvné pergoly očekávat, tak si můžete u nich vše prohlédnout a vyzkoušet na ukázkové pergole.

MK Redakce

Přinášíme Vám řadu tipů a triků ze světa bydlení a zahrady. Píšeme o vychytávkách jak zútulnit Vaši zahradu se správným nářadím. Nechte se inspirovat i vy!

Související články

Back to top button