Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Bydlení

Zastřešení terasy vyřeší posuvná pergola

Posuvná pergola představuje skvělé řešení pro zastřešení terasy, díky níž si lze zajistit příjemné posezení na terase za každého počasí. Posuvné zastřešení terasy však uživatelům neposkytuje pouze účinnou ochranu před ostrými slunečními paprsky a nepřízni počasí, ale má pro ně i řadu výhod, které z posuvné pergoly činí opravdu skvělou

Proč si pořídit posuvnou pergolu?

Charakteristickým znakem posuvné pergoly, jak značí samotný název, je stahovací střecha. Posuvné pergoly tak umožňují regulovat množství slunečního svitu dle vašich požadavků. S tímto typem pergoly si tak budete moci vybrat, zda chcete chytat bronz či si užít posezení ve stínu. Samozřejmě vás pergola ochrání i před deštěm či silným větrem. Posuvná střecha tak dokáže vytvořit příjemné prostředí na vaší terase přesně podle vašich potřeb.

Pergola, která vám bude sloužit desítek let

Na hliníkové pergole s posuvnou střechou však oceníte i vysokou životnost. Hliník je lehký a pevný materiál, který dokáže dobře odolávat povětrnostním vlivům. Oproti dřevu navíc nevyžaduje žádnou údržbu, vyjma občasného umytí nánosu prachu a dalších nečistot. Pozadu nezůstává ani PVC střecha, která patří stejně jako hliník mezi vysoce odolný materiál. Díky odolnosti celé pergoly vám tak bude sloužit desítky let.    

Pobyt na terase vám zpříjemní řada příslušenství

Hliníkovou pergolu s posuvnou střechou máte navíc možnost rozšířit o řadu příslušenství, které vám zpříjemní pobyt na terase. Ne nadarmo je často označována jako moderní pergola. Pořízením doplňků si zároveň budete moci prodloužit posezení na terase. Posuvnou pergolu si můžete například doplnit LED světly, ZIP screenovými roletami či elektrickými infrazářiči. Nakonec posuvné zastřešení pergoly včetně zmíněných příslušenství můžete napojit na chytrou domácnost a ulehčit si jejich ovládání.

MK Redakce

Přinášíme Vám řadu tipů a triků ze světa bydlení a zahrady. Píšeme o vychytávkách jak zútulnit Vaši zahradu se správným nářadím. Nechte se inspirovat i vy!

Související články

Back to top button