Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Bydlení

Život v Praze je skutečným ideálem mladých absolventů

Život v Praze je skutečným ideálem mladých absolventů

Být tam, kde se neustále něco děje. To je cílem mladých ročníků, protože malé obce dnes rozhodně nejsou lákadlem. Společenský život, možnosti pracovního uplatnění, široká nabídka, jak trávit volný čas. To je ve zkratce Praha, která je plná zelených ploch a bude se na vás usmívat opravdu ze všech stran. 

Otevřete její magické dveře a vydáte se do centra? Vaše okresní nebo krajské město nemůže nabízet takový potenciál, jako česká metropole. Když se k tomu připočte komfort pro celou rodinu, není už co řešit. Praha je jedničkou, která je v tuzemsku zcela bez konkurence.

V okolí je kompletní občanská vybavenost

Mít kolem sebe dostatek zeleně, ale současně nebýt daleko od důležitých obchodů nebo dalších center. Byty k prodeji na Praze 5 mají vše, co moderní společnost vyžaduje. Zámecký park Klamovka je v blízkosti metra, ale také restaurací a kulturního nebo sportovního zázemí. Jde o velmi příjemné místo nedaleko Husových sadů nebo Mrázovky, veřejné zeleně na vás tedy čeká v okolí opravdu více než dost. A pokud chcete zeleň vlastní, u vybraných bytů je k dispozici předzahrádka, kde můžete ověřit svůj pěstitelský um a zasadit růže, levandule nebo cokoliv, co máte opravdu rádi.

Vyberte si mezi balkonem a lodžií

Čekají tu moderní standardy se vším všudy, jde o styl bydlení, který je skutečně nadčasový, velmi příjemný a vzdušný. Práce dnešních designérů je jedním velkým originálem, na společné zahradě si můžete užít volné víkendy nebo odpolední chvilky po práci. Na výběr máte i mezi lodžií nebo balkonem, připraveny jsou bytové jednotky dispozice 2+kk, ale i mezonetové 4+kk, takže výběr je velmi pestrý i pro náročnější. V prvním podlaží čekají i jednotky 1+kk s výměrou 39 metrů čtverečních s prostornou terasou. Která varianta bude právě tou vaší? 

MK Redakce

Přinášíme Vám řadu tipů a triků ze světa bydlení a zahrady. Píšeme o vychytávkách jak zútulnit Vaši zahradu se správným nářadím. Nechte se inspirovat i vy!

Související články

Back to top button