Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Nezařazené

Jak vybrat spolehlivá krbová kamna na chalupu

Útulná chalupa v horách, u lesa či vedle zurčícího potoka je místem, kde můžete zapomenout na každodenní pracovní shon a pocítit klid a harmonii s přírodou. V zimním období odtamtud můžete vyrazit na lyže nebo jen odpočívat pod dekou a číst si knížku, zatímco venku padá sníh. Kvalitní česká krbová kamna vás mohou příjemně zahřát a dodat interiéru chalupy tu správnou atmosféru.

Před koupí nových krbových kamen byste si však měli promyslet všechny vaše požadavky. Chtěli byste jimi vytápět jednu nebo více místností? Jaký druh paliva máte na chalupě k dispozici? Jaké jsou vaše nároky na vzhled? A bude vás zajímat jejich vliv na životní prostředí? Každá kamna mají jiné přednosti, a proto je dobré vybrat taková, která odpovídají přesně vašim osobním preferencím. Ideálními mohou být akumulační sálavá kamna nebo krbová kamna s teplovzdušným rozvodem.

Česká akumulační sálavá kamna

Tato kvalitní česká kamna jsou vhodná pro vytápění jedné místnosti a nabízí vysokou efektivitu za příznivou cenu. Vyrábí se v různých tvarech, velikostech a typech a poskytují tak možnost výběru podle vašeho vkusu. Jejich vysoká účinnost spočívá v systému dvoukomorového spalování, který prodlužuje dobu hoření, šetří palivo a minimalizuje produkci škodlivých spalin. Jsou tak chytrým řešením, pokud chcete ušetřit za vytápění. Jako palivo můžete použít polena, dřevní brikety nebo štěpku.

Krbová kamna s teplovzdušným výměníkem

Tato česká krbová kamna spolehlivě vyhřejí celou vaši chalupu. Jejich součástí je teplovzdušný výměník a ventilátor, které se postarají o rozvod tepla do vedlejších místností. Umožňují účinné sledování teploty pomocí řídící jednotky, a i ony jsou vybaveny technologií dvoukomorového spalování, která stojí za jejich vysokou účinností, nižší spotřebou paliva a nižší produkcí popela. Jsou tak skvělým řešením, pokud chcete vytápět celou chalupu dřevem.

MK Redakce

Přinášíme Vám řadu tipů a triků ze světa bydlení a zahrady. Píšeme o vychytávkách jak zútulnit Vaši zahradu se správným nářadím. Nechte se inspirovat i vy!

Související články

Zkontrolujte také
Close
Back to top button