Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Bydlení

Bydlení na míru

Postavit si rodinný dům nebo třeba jen chatku nemusí být až takový problém, jak si možná myslíte. Navíc na pořízení vlastní nemovitosti není nikdy pozdě. Nečekejte, až našetříte miliony. Bydlete rychle a levně. Třeba už do pár měsíců.

Typizované dřevostavby

Můžete si nechat postavit rodinný dům nebo chatu či chalupu na klíč. Případně vybírejte z takzvaných typizovaných domů. Typizované či vzorové domy jsou ideální pro ty, kteří si ještě nikdy žádný dům nepořizovali, a tak absolutně netuší, do čeho jdou. V tomto případě jim typizované domy usnadní rozhodování ohledně dispozic a velikosti stavby.

Vybírat můžete ze všech možných variant, například od 2+1 nebo 2kk až po 6+1 nebo 6kk. U typizovaných domů navíc máte dokonalý přehled o velikosti jednotlivých místností, všech chodbách nebo kde se nachází terasa a kde garáž.

Dřevostavba nebo zděný dům?

máte vlastní představu, jak by váš vysněný domeček měl vypadat? V tom případě není nic snazšího než své představy sdělit specializovaným architektům a projektantům, kteří vaše představy zrealizují.

Když si necháte zhotovit stavbu na klíč, můžete již za pár měsíců bydlet ve vlastním. A kdo vám s realizací vašich snů pomůže? Třeba firma Lignakon, která se specializuje na dřevostavby i zděné domy. Pomůže vám také zařídit financování stavby. To se hodí ve chvíli, kdy si nejste jistí, jestli si dokážete sjednat hypotéku sami.

Program Rodinné bydlení

Společnost Lignakon rovněž provádí rekonstrukce domů, realizace střech a zahradních staveb nebo voliér na klíč. Ve spolupráci s projekční kanceláří Atelier133 realizuje stavbu od počátečního projektu až po závěrečnou kolaudaci. Zároveň můžete využít program Rodinné bydlení, který pomáhá vytvářet bydlení na míru rodinám a dle jejich estetických představ a finančních možností.

MK Redakce

Přinášíme Vám řadu tipů a triků ze světa bydlení a zahrady. Píšeme o vychytávkách jak zútulnit Vaši zahradu se správným nářadím. Nechte se inspirovat i vy!

Související články

Back to top button