Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Bydlení

Změňte svého dodavatele energií

Chtěli byste změnit dodavatele energií, ale nevíte, jak na to? Jistě byste si rádi nejdříve porovnali jednotlivé dodavatele energií. V tom případě navštivte některé ze srovnávačů a kalkulátorů. Kteří dodavatelé plynu či elektřiny pro vás přicházejí v úvahu?

Vyzkoušejte online kalkulátor

Například sám Energetický regulační úřad (ERÚ) nabízí srovnání nabídek dodavatelů elektřiny a plynu zdarma. Nejmodernější systém dokonce umožňuje nahrávání faktur. To znamená, že své poslední vyúčtování nahrajete do systému a podle dat v něm obsažených je kalkulátor porovná s jinými nabídkami na trhu. Tak snadno zjistíte, jestli platíte moc nebo málo, případně ke kterému dodavateli byste mohli přejít.

Využít ale můžete kterýkoliv jiný kalkulátor. Na internetových stránkách jich najdete hned několik. Nového dodavatele si pak klidně zařídíte online, případně můžete nejprve vybraného dodavatele navštívit s tím, že vám sestaví cenovou nabídku přímo vám na míru.

Změna nemusí být žádná velká byrokracie

Jedním z oblíbených dodavatelů je také společnost Elimon, která na českém trhu působí od roku 2004. Společnost dodává plyn a elektřinu do domácnosti, do firem, úřadům a dalším institucím. Navíc se pyšní kvalitním zákaznickým servisem.

Na společnost Elimon se obraťte ve chvíli, kdy potřebujete:

  • změnit dodavatele
  • přepsat energie na jinou osobu
  • zřídit nové připojení energií či osadit měřidlo
  • změnit hodnotu jističe

Taktéž vám pracovníci pomohou ukončit vaši stávající smlouvu. A problémem není ani změna záloh na elektřinu či plyn, když si firmu Elimon vyberete jako svého dodavatele. Pokud chcete získat nezávaznou cenovou nabídku, do společnosti rovnou zavolejte nebo napište.

Dodavatel elektřiny a plynu Elimon nabízí také mnoho bonusů, kterými se liší od své konkurence, třeba odměnu za věrnost a podporu ZTP nebo ZTP/P. Všechny požadavky zákazníků řeší individuálně a vždy k jejich spokojenosti.

MK Redakce

Přinášíme Vám řadu tipů a triků ze světa bydlení a zahrady. Píšeme o vychytávkách jak zútulnit Vaši zahradu se správným nářadím. Nechte se inspirovat i vy!

Související články

Back to top button