Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Zahrada

Koupili jste si zahradu s rozpadlou chatkou? Víme, jak si zajistíte nový domek

Každé léto najdeme na internetu celou řadu inzerátů, které nabízí venkovní pozemky ke koupi. Není se čemu divit, protože trávení krásných dní v paneláku není zrovna zábavné. Přesně proto si v tomto období pořizují zahradu stovky a stovky rodin. Častým kamenem úrazu je rozpadlá chatka, která je dobrá maximálně na podpal. Jak ji nahradíte snadno? 

Zapomeňte na řemeslníky 

Možná vás napadlo, že si objednáte specializované řemeslníky a necháte si postavit novou stavbu. Takový postup je zbytečně nákladný, zdlouhavý a také riskantní. Mnohem lepší volbou je pořízení již připraveného setu, který si během několika hodin sami sestavíte. Kvalitní zahradní domky tohoto typu objednáte například na stránkách populárních dodavatelů ze Skluzavky.cz. 

Ti nabízí více než pět set odlišných variant o různých velikostech i dispozicích. V každém případě očekávejte odolné dřevěné prvky, moderní okna, dveře a pevnou základnu. Příkladem je třeba zahradní domek Herold A3344 Premium s terasou. Ten představuje pomyslný zlatý střed za dobrou cenu. 14,1 metrů čtverečních obyvatelné plochy a 3,5 metru čtverečních terasy bohatě postačí nenáročným uživatelům. 

Úpravy na přání 

Nezáleží na tom, jaký konkrétní typ si zvolíte, vždy si můžete nechat vytvořit prvky na přání. Chcete více oken? Dvoukřídlé dveře? Vnitřní stěnu kvůli soukromí? Stačí říct a odborníci ze Skluzavky.cz vše zařídí. 

Jejich přehledný e-shop vám pomůže i v případě, kdy sháníte osobní workout hřiště, dětská pískoviště, zahradní houpačky nebo třeba koupací sudy. Ve výsledku si budete moci vybrat z tisíců produktů, díky čemuž uděláte ze své zahrady úplný ráj zábavy a pohody. Pokud se chcete na cokoliv zeptat, použijte telefonní kontakt uvedený vpravo nahoře na daných webovkách.

MK Redakce

Přinášíme Vám řadu tipů a triků ze světa bydlení a zahrady. Píšeme o vychytávkách jak zútulnit Vaši zahradu se správným nářadím. Nechte se inspirovat i vy!

Související články

Back to top button