Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Nářadí

Instalatérské nářadí KNIPEX. Prvotřídní kvalita s tradicí.

Značka Knipex se se svou kvalitou vryla do paměti mnoha kutilům. Firma má tradici více než 140 let a od té doby vyrábí ty nejkvalitnější kleště na trhu. Právě instalatérské nářadí Knipex je jedno z nejvíce prodávaných nářadí. Jaké pomocníky si od tohoto výrobce můžete pořídit? Na to se podíváme v dnešním článku.

Proč volit instalatérské nářadí Knipex?

Pokud v obchodě zahlédnete nářadí Knipex, můžete si být jistí tím, že je vyrobené z těch nejkvalitnějších materiálů. Kleště a instalatérské nářadí od této firmy má velmi dlouhou tradici. Již 140 let let je tato firma známá díky své kvalitě a vynálezům speciálních druhů kleští.  Představme si například Siko kleště Cobra, které byly v roce 1984 jediné siko kleště nastavitelné pouhým zmáčknutím tlačítka. Knipex je zkrátka vždy o krok napřed před konkurencí a stále vyvíjí nové druhy kleští pro usnadnění vaší práce. Životnost kleští je též velmi dlouhá, a proto se do nich vyplatí investovat.

Siko kleště firmy Knipex. Pomocník každého kutila

Sikovky, či kleště na vodní čerpadla, se používají k povolování velkých šroubů, matic či vodovodních trubek, na které běžné klíče nestačí. Řadí se tak mezi základní instalatérské nářadí.

Jejich součástí je pohyblivý průvlečný kloub, který umožňuje variabilní nastavení podle potřeby. Čím větší kapacitu rozevření čelistí zvolíte, tím univerzálnější nástroj budete mít. Vyrábí se v několika velikostech, takže na trhu najdete jak malé, tak velké sikovky.

Když sikovky nestačí pomůže hasák

Dalo by se říci, že hasák je taková větší alternativa sikovek. Narozdíl od nich má mohutnější čelisti s vytočením vůči rukojetím. Nebudete tak muset vyvíjet velkou sílu k povolení šroubů. Jedinou nevýhodou tohoto nářadí je to, že hrozí utržení utahovaných částí. Musíte si tak dát pozor na kohoutky či matice. Pokud chcete možné poškození minimalizovat, doporučujeme dokoupit i návleky na čelisti, které se prodávají k sikovkám.

Minikleště Knipex – kleště a klešťový klíč v jediném nástroji

Tyto kleště vypadají na první pohled velmi zajímavě. Jedná se totiž o kombinaci kleští a klešťového klíče v jednom nástroji. Navíc je zmenšený do velikosti 100 milimetrů, díky čemuž se s ním dostanete i do stísněných prostor. Díky hladké čelisti pro jemnou montáž citlivých tvarovek a dílů s jemnou povrchovou úpravou je lze použít přímo na chrom. Nezní to působivě? Podívejte se na video a posuďte sami.

Věříme, že jsme vám tímto článek dostatečně představili firmu Knipex a její různorodou nabídku. Doporučujeme navštívit také stránky prodejce Boukal, který má instalatérské nářadí od této firmy ve svém sortimentu. Ve spolupráci s ním mohl tento článek vzniknout. Přejeme vám dobrý výběr.

Autor: Vít Provazník
copywriter

Použité zdroje:

https://www.boukal.cz/instalaterske-naradi/1136/kategorie?p%5B0%5D=24&priceFrom=0&priceTo=35090&sort=0&page=2

https://www.knipex.com/cz-cz

https://www.kutil.cz/vyber-naradi/jak-se-vyznat-v-klestich-kleste-i/

https://www.kutil.cz/vyber-naradi/siko-kleste-patri-do-kazde-domacnosti-kleste-ii/

MK Redakce

Přinášíme Vám řadu tipů a triků ze světa bydlení a zahrady. Píšeme o vychytávkách jak zútulnit Vaši zahradu se správným nářadím. Nechte se inspirovat i vy!

Související články

Zkontrolujte také
Close
Back to top button