Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Bydlení

V čem vám chytré kliky mohou usnadnit život a jak fungují

Stalo se vám někdy, že jste si zapomněli klíče a museli zavolat zámečníka, abyste se vůbec dostali domů? S inovativní chytrou klikou se vám tahle nepříjemná situace už nikdy nestane. Zjistěte, co všechno vám tyto moderní kliky mohou přinést, zda jsou bezpečné a na jakém principu fungují.

To, co dělá chytré kliky výjimečnými, je možnost odemykání a zamykání dveří bez nutnosti použít klíče. Dveře opatřené chytrou klikou lze otevřít otiskem prstu, zadáním PIN kódu, vstupní kartou, mobilní aplikací či dálkovým ovladačem, přičemž klasickou klíčovou dírku mají pro případ nouze také. S tímto inovativním řešením si tak nemusíte dělat žádné starosti s hledáním klíčů po kapsách, a navíc můžete využít i jejich další výhody, jako je přehled časů příchodu a odchodu, které některé typy chytrých klik dokážou zaznamenat. Jak je to tedy s jejich bezpečností a hrozí, že se jim vybije baterie?

Využijte všech výhod chytrých klik na plno

Chytré kliky mají vlastní mobilní aplikaci, kterou si jednoduše stáhnete do svého telefonu. Pokud máte chytrých klik ve své domácnosti více, máte přístup ke všem, a to přehledně na pár kliknutí. Každou z těchto klik potom můžete jednoduše odemknout i na dálku, což se může hodit v případě, že třeba čekáte návštěvu. Paměť chytrých klik umožňuje uložit až 100 různých otisků prstů, takže se vy i celá vaše rodina bez problému dostanete domů i když jste si zrovna zapomněli mobil. Zajímavým bezpečnostním prvkem je také možnost monitorovat časy příchodů a odchodů.

Jak dlouho vydrží baterie chytrých klik

Instalace chytré kliky nevyžaduje žádný zásah do elektrických rozvodů v domě, jelikož funguje na tužkové baterie (4 ks AAA), jejichž životnost je udávána na 10 měsíců. Indikátor stavu baterie máte k dispozici přímo v mobilní aplikaci a v případě nízkého stavu baterie vám přijde upozornění k provedení výměny, takže se nemusíte obávat, že se klika vybije, aniž byste o tom věděli. Pokud by však tato situace přesto nastala, pořád máte k dispozici možnost manuálního otevření klíčem.

MK Redakce

Přinášíme Vám řadu tipů a triků ze světa bydlení a zahrady. Píšeme o vychytávkách jak zútulnit Vaši zahradu se správným nářadím. Nechte se inspirovat i vy!

Související články

Back to top button