Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
DekoraceBydlení

Do moderní kuchyně patří moderní zásuvky a vypínače. Které vybrat?

Čeká vás renovace nebo plánování nové kuchyně? Kromě výběru kuchyňské linky a nábytku do kuchyně budete muset řešit i výběr drobností, jako jsou zásuvky a vypínače. I když jde o „maličkosti”, jejich vzhled může výrazně podtrhnout výsledný styl celé místnosti.

V moderních kuchyních se nemusíte držet při zdi. Kromě klasických bílých zásuvek a vypínačů je dnes k dostání i mnoho designových kousků, které jsou přitom cenově dostupné. Například v nabídce společnosti Tympol Plus, specialisty na elektroinstalační materiál, si můžete vybrat hned z několika zajímavých kolekcí.

4 tipy na stylové zásuvky a vypínače

Plánujete kuchyni v moderním stylu, retro kuchyni nebo kuchyni s útulnou atmosférou? Ke každému stylu se hodí jiné zásuvky a vypínače.

Skleněné vypínače a zásuvky – luxus na první pohled

Pokud plánujete kuchyni v minimalistickém stylu, ve které bude kladen důraz na eleganci, mohou ji skvěle doplnit skleněné vypínače a zásuvky z kolekce Magic – sklo. Tato designová řada nabízí kombinaci černých nebo bílých klapek, chromovaných mezirámečků a skleněných rámečků. Právě skleněný rámeček můžete mít nejen v luxusním čistě bílém provedení, ale i ve výrazných barvách. Lesk skla a chromu působí velmi přepychově a dělá z drobných doplňků interiéru doslova designové prvky.

Retro vypínače v moderním provedení

Nadchl vás retro styl kuchyní z 50., 60. nebo 70. let a chcete ho dotáhnout k dokonalosti nejen volbou stylové linky a spotřebičů, ale i dalším vybavením? Potom vás nadchnou retro páčkové vypínače z kolekce Opál – bis. Můžete si vybrat bílou klasiku nebo provedení v černé, béžové či metalické barvě. Výsledný dojem z celé retro kuchyně bude s těmito vypínači dokonalý.

Vypínače a zásuvky s dřevěným dekorem

Dřevo se v interiérech nikdy neomrzí a krásná kuchyně s příjemným dřevěným dekorem působí vždy útulně a doslova na vás dýchne pohodovou domácí atmosférou. Pokud chcete právě takovou kuchyni, doplňte ji o vypínače a zásuvky Prémium s dekorem dřeva. Rámečky v provedení wenge nebo buk se dají kombinovat s různým odstínem klapek, takže si každý vypínač můžete nastylovat podle sebe.

Nezapomeňte ani na praktické funkce

Kromě dostatečného počtu zásuvek a vypínačů se v kuchyni zaměřte i na typy zásuvek. V dnešní době, kdy je potřeba do elektrické sítě zapojit nejen kuchyňské spotřebiče, ale i mnoho dalších zařízení (mobilní telefony, tablety, notebooky, chytré hodinky, databanky atd.), je dobré mít v dosahu co nejvíce zásuvek. A to nejen těch klasických, ale i USB zásuvek.

Dalším dobrým pomocníkem jsou stmívače osvětlení, které se hodí zejména večer, když domácnost utichne, někteří její členové už spí a vy přesto chcete trávit čas v kuchyni. Ztlumením osvětlení u kuchyňské linky nebo u jídelního stolu budete mít stále dost světla, ale nebudete rušit noční klid ostatních.

Kuchyni si můžete opravdu přizpůsobit do nejmenších detailů, včetně zásuvek a vypínačů. Váš prostor pro vaření a trávení času s rodinou bude díky tomu přesně takový, jaký jste si vysnili.

MK Redakce

Přinášíme Vám řadu tipů a triků ze světa bydlení a zahrady. Píšeme o vychytávkách jak zútulnit Vaši zahradu se správným nářadím. Nechte se inspirovat i vy!

Související články

Zkontrolujte také
Close
Back to top button