Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Kutilství

Všechno, co hledáte v oblasti elektrotechniky a elektroinstalace

Plánujete expandovat svou firmu a potřebujete vybavení v oblasti elektrotechniky a elektroinstalace pro kanceláře či výrobní prostory? Určitě byste ocenili, kdyby vše, co potřebujete, bylo k dispozici na jednom místě, za férovou cenu, s možností konzultace při instalaci. Máme pro vás skvělou nabídku.

Foto: www.schmachtl.cz

Prioritou jsou ekologie a bezpečí

Začínáte nový podnik nebo modernizujete stávající provozní prostory? Pak si nemůžete dovolit opomenout vysokou kvalitu elektroinstalace a elektrotechnického vybavení. Je zásadní zajistit, aby vše bylo v souladu s aktuálními bezpečnostními standardy a ekologickými požadavky. Nejlepší je spoléhat na dodavatele, který vám nabídne komplexní služby a poradí, pokud budete mít otázky.

Společnost Schmachtl je odborníkem v elektrotechnice (například elektrické rozvaděče), elektronice i ve strojírenství a zastupuje přední globální výrobce v těchto oblastech. Ať už potřebujete cokoli od mikrospínačů po rozvaděčové skříně, Schmachtl je vaším řešením.

Široký výběr produktů

V oblasti elektrotechniky nabízí Schmachtl širokou paletu produktů od spínacích zařízení po signální techniku. Mimo jiné poskytují elektrické motory, frekvenční měniče a servopohony. Nabízejí také široký sortiment rozvaděčové techniky, včetně rozvaděčů, termostatů, kabelových průchodek a mnoho dalšího. Jejich produkty můžeme rozčlenit do následujících kategorií:

  • Strojírenské vybavení – čerpadla, kompresory, kluzná ložiska.
  • Automatizační technika – optická čidla, čtečky čárových kódů, polohové snímače, PLC jednotky.
  • Pohony a napájecí zdroje – elektromotory, frekvenční měniče, servopohony.
  • Elektroinstalační materiál – průmyslové zásuvky a konektory, instalační systémy, montážní příslušenství, konektory a mnoho dalšího.
  • Záložní energetické zdroje s rozsahem od 0,3 do 4 800 kVA, měniče, řídící systémy a baterie pro solární technologie.
  • Díly pro stroje a vybavení – ovládací prvky, energetické vedení, sběrače a mnoho dalšího.

Rozvaděčové skříně, které slouží k měření, ochraně a řízení elektroinstalace, musí splňovat určité standardy, například odolnost vůči hoření, schopnost fungovat v daném teplotním rozmezí a spolehlivě připojovat vodiče. Schmachtl má ve svém portfoliu vše, co potřebujete pro sestavení vlastních rozváděčů, včetně prázdných skříní. Mimo to nabízejí také nástěnné rozvaděčové skříně a přenosné rozváděče. Pokud nevidíte v seznamu to, co hledáte, určitě navštivte e-shop společnosti Schmachtl.

Jak rozpoznat opravdové odborníky? Vždy vám budou k dispozici s radou a pomocí. Schmachtl nabízí svým klientům konzultace a asistenci při realizaci různých aplikací komponentů a zařízení. Mají zástupce, kteří přijdou přímo na místo instalace, aby bylo zajištěno, že vše proběhne bez problémů a dle vašich představ. Moderní objednávkový systém zjednodušuje každou objednávku, a to díky online objednávkám a interaktivnímu WEB-shopu. Společnost také dbá na ekologická a bezpečnostní opatření.

MK Redakce

Přinášíme Vám řadu tipů a triků ze světa bydlení a zahrady. Píšeme o vychytávkách jak zútulnit Vaši zahradu se správným nářadím. Nechte se inspirovat i vy!

Související články

Back to top button