Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Bydlení

Zabezpečení bytu by dnes neměl nikdo podceňovat

Nezvaní hosté přicházejí a odcházejí, zůstává po nich vykradený byt a minimum stop. Tedy alespoň pokud nemáme vůbec žádné zabezpečovací zařízení a snahy ochránit majetek končí u dveří bytu zamčených na dva západy. Ale co když je to jinak? Pokud bychom měli v ruce důkazy o zločinu, budou mít vyšetřovatelé důležitou stopu, která je dovede k cíli. Důmyslné zabezpečení pak někdy může podobnou návštěvu dokonce odradit. Vyplatí se na něj vsadit, je spolehlivé a výhodou je také nízká spotřeba energie. Bude neustále na stráži a zjistí, kdo byl u vás doma, když jste se vydali na cesty.

Nenechte nic náhodě, rozhodují i maličkosti

Lepší pocit ze sebe sama, radost z vykonaného díla. Zabezpečení bytu by mělo být důkladné, pouhý zámek je příliš málo. Začít můžete například kamerami do bytu, které se mohou na první pohled tvářit velmi nenápadně a vypadat jako kouřové čidlo nebo například budík. Kvalitní přenos videa, ale i audia, k tomu navíc noční přísvit, který zaručuje dobrou viditelnost záznamu i v době, kdy většina lidí tvrdě spí. Vítaným bonusem je i podpora velkokapacitních paměťových karet, na které se vejdou hodiny nahrávek. Samozřejmostí pak je české menu, s nímž si nastavíte všechny potřebné detaily během několika málo minut. Pak už stačí jen kameru umístit tam, kde zabírá vchodové dveře nebo většinu místnosti. Sama se spustí, až to bude třeba!

Díky mobilní aplikaci máte skvělý přehled

Přišel k vám právě nezvaný host? Mobilní aplikace vám dá vědět obratem a nahrávání videa může začít. Důmyslný mechanismus, kterého si zloději nemusí vůbec všimnout, dokáže usvědčit ze zločinu díky Full HD záznamu, velmi dobré je také rozlišení pořízených snímků. Prohlédněte si tedy široké spektrum možností na cel-tec.cz, kde jistě najdete řešení i pro vaši domácnost!

MK Redakce

Přinášíme Vám řadu tipů a triků ze světa bydlení a zahrady. Píšeme o vychytávkách jak zútulnit Vaši zahradu se správným nářadím. Nechte se inspirovat i vy!

Související články

Back to top button