Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Bydlení

Jak vybrat zábradlí domů i do firmy?

Zábradlí je jedním z nejvýraznějších doplňků každé domácnosti i firmy. Proto jeho výběr rozhodně nepodceňujte. Je nutné brát v potaz nejenom jeho funkčnost a bezpečnost, ale i estetické hledisko.

Hliníková zábradlí

Samozřejmě je jedním z hlavních kritérií výběru samotný materiál schodiště. Materiály lze kombinovat anebo zvolit jen jeden typ. Oblíbeným materiálem je například hliník, protože je lehký, nevyžaduje téměř žádnou údržbu a navíc existuje v nejrůznějších barvách.

Nerezová zábradlí

Dalším populárním materiálem je nerez. Nerez ovšem vyžaduje větší péči a také ji musíte častěji leštit, neboť na ní zůstávají otisky prstů. Na druhou stranu ovšem nerezové zábradlí vyniká svým industriálním vzhledem. Hodí se především do minimalistických interiérů.

Kovová zábradlí

Ani kovové zábradlí nijak za nerezem a hliníkem nezaostává. Sice je náročnější na výrobu i na samotné osazení do interiéru či exteriéru, ale jeho výrazný a neotřelý vzhled vám toto negativum rozhodně vynahradí. Kov se hodí nejen na realizaci venkovního zábradlí, ale i toho vnitřního. Kov se taktéž používá na výrobu okázalých příjezdových bran.

Skleněná zábradlí

Sklo je rovněž čím dál oblíbenější. Působí velmi moderně a čistě. Dokonale se snoubí s betonem a kovem. Skleněná zábradlí se vyrábějí z bezpečnostního tvrzeného skla, proto se jen tak nerozbijí.

Doplňky na míru

Pokud si chcete nechat zhotovit zábradlí na míru, obraťte se na společnost Kovovýroba Zábrana. Zhotoví kované výrobky i vnitřní i venkovní schodiště na míru. Kromě toho se zabývá i zhotovováním bran a plotů včetně skleněného zábradlí. Ve svém portfoliu má i realizaci bezpečnostního oplocení strojů a robotických linek. Neváhejte firmu Kovovýroba Zábrana kontaktovat, ať prostřednictvím e-mailu nebo telefonu. Ještě si nejste jistí, jaké schodiště, bránu či plot byste chtěli? Odborníci vám vytvoří nabídku na míru a dokážou vybrat to nejvhodnější řešení právě do vaší firmy nebo do rodinného domu.

MK Redakce

Přinášíme Vám řadu tipů a triků ze světa bydlení a zahrady. Píšeme o vychytávkách jak zútulnit Vaši zahradu se správným nářadím. Nechte se inspirovat i vy!

Související články

Back to top button