Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Bydlení

Průtokové ohřívače vody EPO – malí pomocníci s velkým využitím

V situacích, kdy je potřeba vyřešit dodávku teplé vody bez připojení na rozvodnou síť, jsou průtokové ohřívače vody EPO skvělým řešením. Jsou malé a přitom nabízí skvělý výkon i praktické použití.

Úkolemelektrických průtokových ohřívačů vody je ohřát studenou vodu v okamžiku, kdy ji zrovna potřebujete. Konstrukce průtokových ohřívačů je promyšlena tak, aby ohřívala vodu co nejvíce ekonomicky a opravdu jen ve chvíli, kdy otočíte kohoutkem nebo pákovou baterií. Ohřívače vody EPO Wterm se řadí mezi nejmodernější typy ohřívačů a nabízejí to, co potřebujete – snadnou instalaci, jednoduché použití a hlavně ohřev vody bez omezení.

Co elektrické průtokové ohřívače EPO nabízejí

Tyto tlakové průtokové ohřívače jsou určeny pro jedno nebo i více blízkých odběrových míst. K dostání jsou hned v několika variantách příkonu – 3,5 kW, 4,4 kW a 5,5 kW. EPO ohřívače jsou odolné vůči výpadkům dodávek vody, mají vratnou tepelnou pojistku, hydraulický spínač s elastomerovou membránou a můžete k nim pořídit jakoukoli vodovodní baterii.

Kde všude se dají ohřívače vody EPO použít

Míst, kde udělají průtokové ohřívače vody EPO dobrou službu, je opravdu hodně. Hodí se pro:

  • rodinné domy,
  • byty,
  • chaty a chalupy,
  • garáže,
  • administrativní budovy,
  • ubytovací objekty,
  • menší provozovny apod.

Elektrický průtokový ohřívač vody EPO lze instalovat do koupelny, kuchyně nebo na toaletě, zkrátka všude tam, kde potřebujete stálý přísun teplé vody. Díky malým rozměrům můžete ohřívač elegantně schovat pod umyvadlo nebo pod dřez, do koupelnové nebo kuchyňské skříňky.

Mohlo by Vás zajímat: Co sledovat při výběru průtokového ohřívače

MK Redakce

Přinášíme Vám řadu tipů a triků ze světa bydlení a zahrady. Píšeme o vychytávkách jak zútulnit Vaši zahradu se správným nářadím. Nechte se inspirovat i vy!

Související články

Back to top button