Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Kutilství

Vibrační desku si nemusíte kupovat, jednoduše si ji můžete půjčit

Každá stavba musí stát na pevných zhutněných základech, kterých bez vibrační desky jen těžko docílíte. Tento stroj je užitečným pomocníkem, ať už stavíte rodinný dům nebo garáž. Půjčovna vibrační desky přistaví na určené místo v kvalitním stavu, připravené podat stoprocentní výkon.

Dokáží zhutnit půdu, živici, štěrk, písek, zámkovou dlažbu a další materiály, vyrábí se jich široká škála, různých typů a hmotností až do zatížení 500 kg. Výsledkem jejich práce je pevné podloží, které je zásadní pro kvalitu výsledné stavby a neměly by tak chybět téměř na žádné stavbě. Díky možnosti pronájmu stavebních strojů můžete ušetřit nemalé peníze za pořízení nového stroje a využít i další možnosti, které přináší. Víte, jaké to jsou?

Jakou vibrační desku si můžete půjčit

Vibračních desek a dalších hutnicích strojů je celá řada. Odborný personál půjčovny vám rád poradí, jaký typ je vhodný pro váš konkrétní projekt a přistaví vám servisovanou vibrační desku včetně veškerého příslušenství. Půjčovna stavebních strojů Praha má k dispozici tyto stroje ke zhutnění půdy:

  • vibrační desky nad 200 kg (200 kg, 300 kg a 400 kg)
  • vibrační desky pod 200 kg (60 kg, 70 kg a 120 kg)
  • vibrační pěch (70 kg s dvoutaktním nebo čtyřtaktním motorem)
  • ježkový vibrační válec (1,3 t s dálkovým ovládáním)
  • tandemový válec (650 kg)
  • tandemový vibrační válec (2,5 t, 2,7 t nebo 4 t)
  • zeminový tahačový válec (14,3 t)
  • jednoválcový hutnicí stroj (15,5 t)

Jaké další výhody přináší půjčovny stavebních strojů

Investicí do nového stroje to nekončí, nemalé peníze vás bude stát i pravidelný servis a náhradní díly v případě poruch. Půjčovny vám jsou schopny přistavit servisovaný stroj, který je připraven podat maximální výkon. Pokud se ale přeci jen rozhodnete pořídit si vlastní stroj, můžete služby půjčovny využít jako možnost vyzkoušet si několik různých typů daného stroje a zvolit ten, který vám vyhovuje nejlépe. Půjčovna nářadí Praha 9 provozuje i bazar použité techniky za příznivou cenu.

MK Redakce

Přinášíme Vám řadu tipů a triků ze světa bydlení a zahrady. Píšeme o vychytávkách jak zútulnit Vaši zahradu se správným nářadím. Nechte se inspirovat i vy!

Související články

Back to top button