Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Bydlení

Vyberte křeslo, které se stane dominantou obývacího pokoje

Zařizování obývacího pokoje je jednou z největších a nejdůležitějších výzev. Výrazným prvkem je jednoznačně sedací souprava, poté i doplňková křesla. Přemýšlíte, jak sedací nábytek vyřešit? Zatímco někdo preferuje pohovku, respektive velkou sedací soupravu, jiný zase upřednostní spíše dvě pohovky, případně dvě křesla s pohovkou. Řešení existuje spousta. V následujících řádcích vám prozradíme několik praktických tipů. 

Křesla jsou ošemetná, protože se s nimi trochu obtížněji pracuje. Vybrat si můžete z pestré škály designů a stylů. 

Křesla by měla být pohodlná

Zaměřte se na ostatní prvky v místnosti, protože křesla by měla odpovídat i celkovému stylu interiéru. V jednoduchosti je krása, čímž se řídí v poslední době i spousta bytových designérů, a proto sáhněte po jednoduchých, přitom však nadčasových variantách. V případě, že prahnete po něčem neotřelém, zaměřte se na neobvyklé tvary. Záleží na tom, jestli má křeslo vyčnívat, nebo nikoliv

Křesla, stejně jako i pohovka, by měla být pohodlná. I materiál ovlivňuje estetickou stránku. Luxusní tkaniny nejenže vypadají elegantně, ale působí útulně. Zajímavý je takzvaný ušák, který je ideální do čtecího koutku. 

Křeslo jako zdroj barev

Křesla dokážou plnit spoustu funkcí. Jestli zvolíte barevnou verzi, rozhodně neprohloupíte, ale dávejte si pozor na to, abyste v místnosti nemíchali několik barev najednou. Zvolte křeslo v akcentové barvě.

Kde koupit nábytek? 

Pokud hledáte internetový obchod, kde zakoupíte nábytek, podívejte se do pestrého produktového portfolia Atan.cz. V nabídce jsou konferenční stolky, komody, sedací soupravy, zahradní nábytek, šatní skříně, jídelní židle, pohovky, sedací vaky, jídelní sety, ale i barové židle a křesla. Budete nadmíru spokojení s kvalitou i nabídkou jako takovou.

MK Redakce

Přinášíme Vám řadu tipů a triků ze světa bydlení a zahrady. Píšeme o vychytávkách jak zútulnit Vaši zahradu se správným nářadím. Nechte se inspirovat i vy!

Související články

Back to top button