Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Dekorace

Tapety, jak je neznáte

Tapety jsou dokonalými společníky do každého pokoje. Proč dokonalými? Tak za prvé vás nebudou při žádné činnosti rušit, jsou trpělivými posluchači a nikdy neodmlouvají. Ale teď vážně, co do designového provedení, nemají konkurenci. Já vím, že mi možná teď nechcete věřit, ale skutečně tapety nemusí vypadat jako ty, které znáte z bytu vaší babičky s unylými vybledlými barvami a pofidérními motivy.

Dnešní moderní tapety se vyrábí s krásnými barevnými vzory, nechcete-li příliš pronikavé, vsaďte na béžovou, neutrální světlé barvy, nebo jemné pastelové variace. Tapety doladí celý interiér k vaší spokojenosti. Takové se hodí zejména do ložnice, kde je vhodné soustředit se na odpočinek, výrazné barvy by váš odpočinek rušily. Naopak v obývacím pokoji se výraznějších barev bát nemusíte, obývací pokoje bývají obvykle větších rozměrů a setkává se zde celá rodina, takže se hodí energičtější barvy, výraznější vzory a nevadí rozhodně ani fototapety. Ty jsou dnes k dostání v nejrůznějších barvách a s rozličnými motivy.

Chcete se v obývacím pokoji cítit jako na úpatí Alp? Máte rádi vesmír a chcete mít na zdi pohled jako z raketoplánu? Nebo snad toužíte po přelidněném New Yorku a chcete se dívat na slavné věžáky na Manhattanu či Brooklynský most? Vyberte si z široké nabídky tapet, kterou pro vás připravil internetový obchod Tapeta-dekorace.cz. Inspirovat se můžete nechat také v kamenné prodejně ve Frýdku-Místku. Mezi tapety patří také samolepicí folie, které můžete použít na okna, ale i na zeď. Chcete-li mít doma dekorativní tabuli, na kterou se dá psát křídou či fixem, ať už pro vás na vaše poznámky, nákupní seznamy, nebo pro děti na kreslení, vyberte si z mnoha rozměrů i barev. Tapety se skvěle hodí také do dětských a studentských pokojů, které rozveselí a dodají jim zcela originální atmosféru.

MK Redakce

Přinášíme Vám řadu tipů a triků ze světa bydlení a zahrady. Píšeme o vychytávkách jak zútulnit Vaši zahradu se správným nářadím. Nechte se inspirovat i vy!

Související články

Back to top button