Dekorace

Tapety, jak je neznáte

Tapety jsou dokonalými společníky do každého pokoje. Proč dokonalými? Tak za prvé vás nebudou při žádné činnosti rušit, jsou trpělivými posluchači a nikdy neodmlouvají. Ale teď vážně, co do designového provedení, nemají konkurenci. Já vím, že mi možná teď nechcete věřit, ale skutečně tapety nemusí vypadat jako ty, které znáte z bytu vaší babičky s unylými vybledlými barvami a pofidérními motivy.

Dnešní moderní tapety se vyrábí s krásnými barevnými vzory, nechcete-li příliš pronikavé, vsaďte na béžovou, neutrální světlé barvy, nebo jemné pastelové variace. Tapety doladí celý interiér k vaší spokojenosti. Takové se hodí zejména do ložnice, kde je vhodné soustředit se na odpočinek, výrazné barvy by váš odpočinek rušily. Naopak v obývacím pokoji se výraznějších barev bát nemusíte, obývací pokoje bývají obvykle větších rozměrů a setkává se zde celá rodina, takže se hodí energičtější barvy, výraznější vzory a nevadí rozhodně ani fototapety. Ty jsou dnes k dostání v nejrůznějších barvách a s rozličnými motivy.

Chcete se v obývacím pokoji cítit jako na úpatí Alp? Máte rádi vesmír a chcete mít na zdi pohled jako z raketoplánu? Nebo snad toužíte po přelidněném New Yorku a chcete se dívat na slavné věžáky na Manhattanu či Brooklynský most? Vyberte si z široké nabídky tapet, kterou pro vás připravil internetový obchod Tapeta-dekorace.cz. Inspirovat se můžete nechat také v kamenné prodejně ve Frýdku-Místku. Mezi tapety patří také samolepicí folie, které můžete použít na okna, ale i na zeď. Chcete-li mít doma dekorativní tabuli, na kterou se dá psát křídou či fixem, ať už pro vás na vaše poznámky, nákupní seznamy, nebo pro děti na kreslení, vyberte si z mnoha rozměrů i barev. Tapety se skvěle hodí také do dětských a studentských pokojů, které rozveselí a dodají jim zcela originální atmosféru.

MK Redakce

Přinášíme Vám řadu tipů a triků ze světa bydlení a zahrady. Píšeme o vychytávkách jak zútulnit Vaši zahradu se správným nářadím. Nechte se inspirovat i vy!

Související články

Back to top button