Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Kutilství

Jak probíhá montáž bezpečnostních dveří?

Vyměnit staré dveře za nové není nic těžkého. To zvládne opravdu každý. Něco jiného ale platí u bezpečnostních dveří. U nich je totiž potřeba vyměnit kromě samotných dveří i zárubeň. V následujících řádcích vám proto vysvětlíme, co vás během celého procesu bude čekat.

Pojďme se domluvit!

Bezpečnostní dveře musí dokonale padnout nejen do zárubně. Než si tedy bezpečnostní dveře SECURIDO vůbec objednáte, je potřeba provést prohlídku a zaměření dveří. Po předchozí domluvě k vám dorazí pracovníci ze společnosti REPAVIA STAV a prohlédnou všechno potřebné k umístění nových dveří a zárubně. Především zkontrolují způsob osazení původní zárubně a změří velikost stavebního otvoru.

Před samotnou realizací je ovšem potřeba doladit další detaily. Jestliže tedy budete mít nějaké připomínky, teď je ten nejlepší čas je předložit. Vaše připomínky se následně sepíšou do smlouvy o dílo, společně se všemi naměřenými hodnotami. Jakmile bude vše podepsáno, nezbývá nic jiného, než dohodnout termín montáže a začít se samotnými pracemi.

Montáž dveří

Vchodové bezpečnostní dveře do bytu značky SECURIDO se mohou pochlubit hned dvěma neodolatelnými vlastnostmi. Nejenže nezatíží váš rodinný rozpočet, jsou taktéž nenáročné na montáž. Tedy alespoň pokud necháte práci na profesionálech. Samotná montáž bezpečnostních dveří totiž trvá přibližně dvě hodiny v případě, kdy se nemusí provádět bourací práce. Při bouracích prací se termín o něco prodlouží. Rozhodně se ale nemusíte bát, že byste přes noc zůstali bez nových dveří.

O kvalitu výsledné práce se pak postará společnost REPAVIA STAV. Jedná se o stavební firmu roku 2020. Vy tedy budete mít jistotu, že předáváte zodpovědnost za vaše vstupní dveře opravdovým profesionálům. To ostatně dokazuje více než 10 let zkušeností v oboru. V případě, že budete mít zájem i o další stavební práce, není nic jednoduššího, než se se společností REPAVIA STAV domluvit na vašich dalších požadavcích. Můžete si například nechat kompletně revitalizovat jádro vašeho bytu, nechat si vystavět zcela nové bydlení, nebo si pořídit kvalitní okna z přidruženého projektu Oknanaklic.cz.

MK Redakce

Přinášíme Vám řadu tipů a triků ze světa bydlení a zahrady. Píšeme o vychytávkách jak zútulnit Vaši zahradu se správným nářadím. Nechte se inspirovat i vy!

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button